Śniadecki Badminton Cup
29 maja 2019

W dniu 29 maja 2019 roku Zespół Szkół im. Jana Śniadeckiego oraz stowarzyszenie „Wokół Śniadeckiego” byli organizatorami badmintonowych zawodów sportowych „ŚNIADECKI BADMINTON CUP”. W czterech kategoriach wiekowych (szkoły podstawowe klasy IV-VI, szkoły podstawowe klasy VII-VIII, gimnazja oraz szkoły ponadgimnazjalne) wystartowały łącznie 73 osoby zarówno dziewczęta jak i chłopcy). Najlepsze trzy osoby w każdej kategorii wiekowej zostały nagrodzone okazałymi pucharami, medalami oraz dyplomami. Klasyfikacja końcowa szkoły podstawowe klasy IV-VI: 1. Sebastian Sobczak 2. Wiktoria Rakowska 3. Filip Nowiński Klasyfikacja końcowa szkoły podstawowe klasy VII-VIII: 1. Adam Myszkowski 2. Dawid Przerwa 3. Michał Smółka Klasyfikacja końcowa gimnazja: 1. Jakub Chyliński 2. Mateusz Górka 3. Aleksandra Misiakowska Klasyfikacja końcowa szkoły ponadgimnazjalne: 1. Paweł Brzeziński 2. Szymon Bartosiak 3. Piotr Dałkiewicz Wyrazy podziękowania kierujemy także w stronę członków stowarzyszenia (Pani Anny Dąbrowskiej oraz Pana Tomasz Rogozińskiego) oraz Panom Wiesławowi Tomkiewiczowi i Mariuszowi Sobczakowi, dzięki którym to wydarzenie sportowe miało szansę zaistnieć, a także uczestników oraz kibicującej młodzieży. Dziękujemy za rywalizację w duchu FAIR-PLAY.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 29 maja 2019.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content