Ślubujemy…
2 grudnia 2016

Dnia 29 listopada 2016r. w Zespole Szkół im. Jana Śniadeckiego obchodzone było święto patrona Jana Śniadeckiego – wybitnego naukowca, dla którego w życiu ważna była nauka i wiedza. Z tej okazji do grona naszej społeczności zostało oficjalnie przyjętych 140 uczniów sześciu klas pierwszych.
W naszej uroczystości uczestniczyli: Mariusz Bieniek Starosta Płocki oraz Iwona Sierocka Wicestarosta, Jan Boszko Burmistrz Gminy i Miasta Wyszogród, Anna Kossakowska Sekretarz Gminy i Miasta Wyszogród oraz aspirant Łukasz Celmer kierownik Posterunku Policji w Wyszogrodzie.

Dyrektor szkoły Joanna Misiakowska zwracając się do pierwszoklasistów, powiedziała „(…)Cieszę się, że na ten czas wybraliście właśnie naszą szkołę i, że to właśnie my będziemy mogli Wam towarzyszyć w osiąganiu kolejnych szczebli wykształcenia i w nabywaniu nowych doświadczeń. (…)”
Po ceremonii ślubowania, mieliśmy możliwość wysłuchać w pięknego programu poetyckiego „Wiersze Wisławy Szymborskiej” przygotowanego pod kierunkiem Pani Barbary Gontarczyk i recitalu Justyny Stalczewskiej, który został przyjęty owacją na stojąco.
Następnym elementem uroczystości były otrzęsiny przygotowane przez Samorząd Uczniowski, który zaplanował kilka konkurencji.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 2 grudnia 2016.