ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH…
14 listopada 2019

Dnia 14 listopada 2019r. w Zespole Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie odbyło się ślubowanie klas pierwszych połączone z Dniem Patrona. Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor Szkoły- Joanna Misiakowska, która krótko przedstawiła sylwetkę Jana Śniadeckiego oraz powitała zaproszonych gości, a wśród nich: Wicestarostę Powiatu Płockiego- Panią Iwonę Sierocką, Zastępcę Komendanta Miejskiego Policji w Płocku- nadkom. Roberta Nowakowskiego, przedstawicieli Rady Rodziców z Przewodniczącą- Panią Moniką Wójcik. Po uroczystym powitaniu na sztandar szkoły składali ślubowanie przedstawiciele klas pierwszych, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce. Ponadto osobne ślubowanie składali uczniowie klas mundurowych. Tradycją szkoły jest odczytanie biografii patrona szkoły Jana Śniadeckiego i złożenie kwiatów pod jego pomnikiem. w CZASIE UROCZYSTOŚCI, GŁOS ZABRAŁA Pani Iwona Sierocka Wicestarosta, składając w imieniu swoim i Pana Starosty Mariusza Bieńka gratulacje i życzenia wielu sukcesów młodzieży, która w dniu dzisiejszym stała się pełnoprawnymi członkami społeczności szkolnej. Potem nastąpiło w wręczenie nagród zdobywcom I, II i III miejsca w konkursie wiedzy o patronie. Część artystyczną zaprezentowali nam uczniowie z teatru szkolnego pod kierunkiem Pani Barbary Gontarczyk. Artyści wspaniale przybliżyli nam twórczość Olgi Tokarczuk- noblistki z 2018 roku w dziedzinie literatury. Po części oficjalnej inicjatywę przejął Samorząd Uczniowski dokonując tradycyjnych otrzęsin uczniów klas pierwszych. Zdjęcia z uroczystości można oglądać w galerii. BP
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 14 listopada 2019.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content