Ślubowanie klas pierwszych
29 listopada 2018

Dnia 28 listopada obchodziliśmy Święto Patrona Szkoły-Jana Śniadeckiego-wybitnego naukowca, matematyka, astronoma, działacza Komisji Edukacji Narodowej. Człowieka, który miał świadomość jak ważna jest nauka i wiedza w życiu jednostki, społeczeństwa, narodu. Z tej okazji, do grona naszej społeczności, zostali przyjęci uczniowie klas pierwszych. W tym roku ślubowanie złożyło 152 uczniów. Świadkami składania roty ślubowania była cała społeczność szkolna, licznie zgromadzeni rodzice z przewodniczącą RR Elżbietą Pydyniak, Jarosław Mioduski-dyrektor Centrum Wspólnych, Podinspektor Robert Koper Naczelnik Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Płocku oraz Elżbieta Jachimiak Radna Powiatowa. Po uroczystym zaprzysiężeniu pierwszaków wszyscy zebrani mogli podziwiać talenty naszych uczniów w „Lekcji języka polskiego” według Witolda Gombrowicza, przygotowanej pod kierunkiem Pani Barbary Gontarczyk. To humorystyczne spojrzenie na szkołę było dobrym wprowadzeniem do kolejnej, mniej oficjalnej części dzisiejszego dnia – otrzęsin. W konkursach przygotowanych przez Samorząd Uczniowski mieli okazję wykazać się razem ze swoimi uczniami wychowawcy klas pierwszych – panie: Dorota Klus, Julita Wisławska, Martyna Sobocińska, Izabela Jeznach, Anna Lisiecka, Agnieszka Bor.
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 29 listopada 2018.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content