Siatkarki ­čĆÉ­čĆć na start, czyli Licealiada w siatk├│wce dziewcz─ůt.
6 grudnia 2022

We wtorek 29 listopada odby┼é si─Ö pierwszy z trzech turniej├│w Licealiady w siatk├│wce dziewcz─ůt. Na hali sportowej w Wyszogrodzie do rywalizacji przyst─ůpi┼éy dziewcz─Öta Zespo┼éu Szk├│┼é im. Jana ┼Üniadeckiego w Wyszogrodzie, Zespo┼éu Szk├│┼é im. Leokadii Bergerowej w P┼éocku oraz Zespo┼éu Szk├│┼é im. Stanis┼éawa Staszica w G─ůbinie. Po rozegraniu trzech mecz├│w systemem ka┼╝dy z ka┼╝dym zwyci─Özcami okaza┼éy si─Ö dziewcz─Öta z ┬áZespo┼éu Szk├│┼é im. Leokadii Bergerowej w P┼éocku, na drugim miejscu uplasowa┼é si─Ö ┬áZesp├│┼é Szk├│┼é im. Stanis┼éawa Staszica w G─ůbinie, a na najni┼╝szym stopniu podium stan─Ö┼éy gospodynie turnieju czyli ┬áZesp├│┼é Szk├│┼é im. Jana ┼Üniadeckiego w Wyszogrodzie.
ZS Wyszogr├│d ÔÇô ZS P┼éock 1:2 (16:25, 25:19, 12:15)
ZS P┼éock ÔÇô ZS G─ůbin 2:1 (19:25, 25:20, 15:11)
ZS G─ůbin ÔÇô ZS Wyszogr├│d 2:0 (25:22, 25:15)

« Powr├│t do strony g┼é├│wnej Opublikowano: 6 grudnia 2022.

Wa┼╝ne informacje

Wa┼╝ne informacje

Wa┼╝ne informacje

Skip to content