Rozstrzygnięcie konkursu „Pieśni Patriotycznej”
5 listopada 2021

W roku szkolnym 2021/2022 Zespół Szkół im Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie przystąpił do projektu organizowanego przez Studium Prawa Europejskiego. Jego głównym celem jest krzewienie wśród młodzieży postaw patriotycznych w kontekście historii państwa i narodu polskiego. W ramach realizacji zadań konkursowych 9 listopada 2021 roku o godzinie 12. 00 w sali nr. 11 odbył się po raz pierwszy w historii szkoły Konkurs Pieśni Patriotycznej. Wśród uczestników znaleźli się przedstawiciele klas: 1 B, 3 Cp, 3 Dp, 3 Lp oraz 4 ŻGr. Uroczystość poprowadziła uczennica klasy 3 Cp Roksana Rejchel. Jury w składzie: Pani Dyrektor Joanna Misiakowska, Pani Justyna Stalczewska oraz Pan Michał Ogonowski wyłonili zwycięzców:
I miejsca: Maciej Włodarski – klasa 3 Lp – zaprezentował utwór „Rota”
II miejsce: Oliwia Smulska – klasa 1 B – wykonała utwór „Śpiewka 1920”
III miejsce: Kamila Juchow – klasa 4 ŻGr – przedstawiła utwór „Niepodległość”.
Poziom wszystkich uczestników konkursu był wysoki, a jury oraz publiczność nagrodziła wykonawców gromkimi brawami. Poza tym Pani Dyrektor doceniła talent laureatów i zaproponowała całej trójce udział w koncercie patriotycznym, który odbędzie się 11 listopada w murach szkoły. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy oraz dziękujemy za zaangażowanie i zapraszamy do udziału w kolejnych inicjatywach organizowanych w ramach projektu.
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 5 listopada 2021.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content