Rozpoczęliśmy rok szkolny 2️⃣0️⃣2️⃣2️⃣/2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣ !
1 września 2022

W dniu dzisiejszym rozpoczęliśmy rok szkolny 2022/2023.
Spotkanie ze szkołą poprzedziła Msza Święta w Kościele pw. Św. Trójcy w Wyszogrodzie. Uroczystość rozpoczęto od wprowadzenia sztandaru szkolnego i odśpiewania hymnu państwowego. Na inauguracji nowego roku szkolnego oprócz uczniów, grona pedagogicznego i dyrekcji szkoły obecni byli również rodzice.
Następnie głos zabrała Pani Dyrektor – Joanna Misiakowska, która powitała serdecznie wszystkich zgromadzonych, w tym gości, wśród których byli: Pani Elżbieta Anna Jachimiak – Radna Powiatu Płockiego, Ksiądz Grzegorz Przybyłek – Proboszcz Parafii w Wyszogrodzie, Monika Wójcik – Przewodnicząca Rady Rodziców oraz Małgorzata Zaorska – Zastępca Przewodniczącej. Szczególne słowa powitania zostały skierowane do młodzieży klas pierwszych, która dopiero zaczyna pisać swoją szkolną historię w murach naszego Zespołu Szkół. W tym roku rozpoczęło w naszej szkole naukę 169 uczniów. W czasie uroczystości nastąpiło podsumowanie Szkolnej Ligi w Piłkę Nożną za rok szkolny 2021/2. Dyrektor wręczyła Puchar Dyrektora dla zwycięskiej drużyny. Natomiast Jacek Janczak -organizator zawodów-statuetkę dla najlepszego strzelca Adama Myszkowskiego.
Pamiętając o 83 rocznicy wybuchu II wojny światowej, społeczność szkolna jak co roku złożyła kwiaty na Grobie Nieznanego Żołnierza na wyszogrodzkim cmentarzu.
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 1 września 2022.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content