Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2021/2022 ?‍?
1 września 2021

W dniu dzisiejszym rozpoczęliśmy rok szkolny 2021/2022. Po dwumiesięcznej przerwie uczniowie i nauczyciele powrócili w mury szkoły. Ten rok podobnie jak ubiegły rozpoczyna się w dobie pandemii, dlatego też mając na uwadze bezpieczeństwo zebranych uroczystość odbyła się w dwóch turach. Pani Dyrektor powitała całą społeczność szkolną, w szczególności uczniów klas pierwszych, radę pedagogiczną, pracowników administracji i obsługi.
Nie mogło również zabraknąć wspomnienia śp. Mariusza BieńkaStarosty Płockiego, który jako Przyjaciel Szkoły niejednokrotnie uczestniczył w tego typu uroczystościach. Pamięć o Nim uhonorowano minutą ciszy. ?
1 września, to także rocznica wybuchu II wojny światowej, która przyniosła ogrom bólu i cierpienia. Upamiętniając to wydarzenie, delegacja młodzieży złożyła kwiaty na Grobie Nieznanego Żołnierza.
Kończąc uroczystość Dyrekcja Szkoły skierowała słowa otuchy do uczniów życząc im sukcesów i wiary we własne siły.
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 1 września 2021.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content