Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019
5 września 2018

3 września o godzinie 9.30 zadzwonił w Zespole Szkół im. Jana Śniadeckiego pierwszy dzwonek, który oznajmił wszystkim, że beztroskie wakacje dobiegły końca i rozpoczął się nowy rok szkolny 2018/2019.
Tradycyjnie wprowadzono sztandar szkoły i odśpiewano hymn państwowy.
Głos zabrała Pani Dyrektor Joanna Misiakowska, która powitała wszystkich zebranych, szczególnie pierwszoklasistów, których jest bardzo liczne grono, bo aż 155 osób.
Pokrótce podsumowała prace, jakie zostały wykonane w okresie wakacji oraz przekazała informację o budowie boiska.
Zaproszona, na tę uroczystość Pani Sekretarz Gminy i Miasta Wyszogród – Anna Kossakowska, życzyła uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły oraz rodzicom dobrego roku.
Przyłączamy się do tych życzeń, niech ten rok szkolny 2018/2019 owocuje w wiele sukcesów oraz przynosi radość ze zdobywanej wiedzy i pozwala rozwijać swoje umiejętności.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 5 września 2018.