Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015
9 września 2014

„WITAJ NAM, SZKOŁO SERDECZNA,

NIE ZMARNUJEMY DNIA.

WIEMY – TO NASZA JEST PRZYSZŁOŚĆ.

WIEMY – I TY, I JA.”

TADEUSZ KUBIAK

1 września to w kalendarzu roku szkolnego szczególna data.

Po dwóch miesiącach beztroskich wakacji powracamy w szkolne mury. Wielu z nas czekało z utęsknieniem na spotkania z koleżankami i kolegami z klasy. Niektórzy pełni obaw i nieco przestraszeni, po raz pierwszy przekroczyli mury nowej dla nich szkoły i tym sposobem rozpoczęli naukę w zespole szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie.

Dla nas to wielka radość, że tylu młodych ludzi wybrało właśnie naszą szkołę, za co serdecznie dziękujemy. Zapewniamy was, że jest to najlepsza decyzja jaką mogliście podjąć. Postaramy się aby były to lata obfite w zdobytą wiedzę i umiejętności oraz bogate w nowe znajomości i doświadczenia.

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego, jak zwykle rozpoczyna się uroczystym apelem, z udziałem dyrekcji, grona pedagogicznego, przewodniczącej rady rodziców jak i samych rodziców, oraz osób najważniejszych, bez których szkoła by nie istniała czyli uczniów.

Były życzenia przekazane przez Starostę Płockiego pana Michała Boszko, który ze względu na sporawy służbowe nie mógł zaszczycić nas swoja obecnością oraz Burmistrza Gminy i Miasta Wyszogród pana Mariusza Bieńka.

Mamy nadzieje, że wszystkie one się spełnią. My ze swojej strony również życzymy wielu sukcesów w tym nowym roku szkolnym 2014/2015.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 9 września 2014.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content