Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017
4 września 2016

Dzisiaj oficjalnie zakończyliśmy błogi czas odpoczynku i laby wakacyjnej i z nowymi siłami zregenerowanymi podczas dwumiesięcznej przerwy, powróciliśmy w mury naszej szkoły. Podczas oficjalnego rozpoczęcia roku szkolnego 2016/2017 Pani Dyrektor Joanna Misiakowska serdecznie powitała wszystkich zebranych: rodziców, nauczycieli, pracowników administracji i obsługi, uczniów oraz przybyłych gości.

W sposób szczególny zwróciła się do tegorocznych pierwszoklasistów wyrażając zadowolenie z tak dużego zainteresowania ofertą edukacyjną przygotowana przez naszą szkołę. Życzyła również wszystkim uczniom wytrwałości w osiąganiu sukcesów edukacyjnych i sportowych oraz realizacji marzeń w życiu prywatnym i wiary we własne możliwości.

Aby przypomnieć jak realizacja tych celów wyglądała w zeszłym roku, uczniowie odebrali dyplomy i medale za rywalizację w szkolnym Dniu Sportu, puchar za zwycięstwo w Szkolnym Turnieju Halowej Piłki Nożnej „Haratamy w gałę”, upominki za współzawodnictwo w Szkolnym konkursie Wiedzy o Sporcie, a także wyróżnienia za Szkolny Konkurs na plakat promujący aktywność fizyczną na zajęciach wychowania fizycznego. Uczniowie odebrali również podziękowania i nagrody za reprezentowanie szkoły w różnego rodzaju imprezach i rozgrywkach sportowych w roku szkolnym 2015/2016.

Kolejnym punktem uroczystości były podziękowanie dotychczasowemu wicedyrektorowi naszej szkoły panu Tomaszowi Zagrobie za trud i zaangażowanie jaki włożył w prawidłowe funkcjonowanie i zarządzanie naszą placówką. Następnie Pani Dyrektor przedstawiła nowego wicedyrektora – Panią Beatę Kryszkowską oraz wychowawców sześciu nowych klas pierwszych.

Ostatnim, choć pewnie najdłużej wyczekiwanym i radosnym punktem rozpoczęcia roku szkolnego było spotkanie z wychowawcami i długo niewidzianymi koleżankami i kolegami z klasy.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 4 września 2016.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content