Relacja z koncertu Maleo Reggae Rockers
31 stycznia 2014

28 stycznia 2014 młodzież naszego Zespołu Szkół miała niezwykłą przyjemność uczestniczyć w koncercie zespołu Maleo Reggae Rockers, który zawitał do nas na zaproszenie Urzędu Gminy i Miasta Wyszogród. Sam koncert to przede wszystkim reggae w najlepszym wydaniu. Licznie zgromadzona publiczność świetnie się bawiła śpiewając wraz z zespołem.Maleo Reggae Rockers jak nazwa sama wskazuje zespół zaserwował solidne połączenie reggae i muzyki rockowej. Oprócz zabawiania publiczności, Maleo nawiązywał do wartości życiowych, opowiadał o przypadkach osób, które niszczyły sobie życie przez uzależnienia od narkotyków czy alkoholu.

Obok smutnych słów padły też słowa ku pokrzepieniu serc na które młodzież reagowała bardzo entuzjastycznie. Malejonek trafiał do publiczności mówiąc nienachlanie o tym co jest najważniejsze, czyli o Bogu i Ewangelii, która jest po stronie tych co cierpią, o tym, że muzyka reggae jest najlepszym antydepresantem i najlepszą metodą na stres.

Przez cały czas trwania koncertu ze sceny biła pozytywna energia, udzielająca się całej publiczności. Załoga Maleo współtworzy scenę muzyki rocka chrześcijańskiego, a teksty utworów są nienachlane, niejednoznaczne i utrzymane w pozytywnym duchu reggae. Fani podczas koncertu domagali się najczęściej utworu „Alibi”, pojawiła się też piosenka „Dzikie Serce”

Tak się skończył bardzo pożyteczny w przesłaniu i ciepły koncert, z przekazu którego można było wynieść trochę refleksji i przede wszystkim dobrze się na nim pobawić bo przecież o to chodzi w reggae i w ogóle w muzyce.

To był koncert z tych, który na długo utkwi wszystkim w pamięci.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 31 stycznia 2014.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content