„PULL UP” –podciąganie na drążku. ???️‍♀️
30 marca 2022

Dnia 29.03.202r w Zespole Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie odbyły się pierwsze zawody pn. „PULL UP” –podciąganie na drążku. Do konkursu zgłosiło się 21 uczniów, finalnie wystartowało 18. Poza konkursem udział wzięli również nauczyciele wychowania fizycznego Jakub Sidor i Tomasz Rogoziński ,którzy wirtualnie w konkurencji zespołowej zajęli 3 miejsce obok zespołu z klasy IVRM.
Najlepszym indywidualnie zawodnikiem okazał się uczeń klasy IVL Krzysztof Rokicki , który 20 podciągnięciami wywarł duże wrażenie na licznie zgromadzonej publiczności. Drugie miejsce z 13 podciągnięciami przypadło Jakubowi Dobrzyńskiemu? z klasy III LG . Walkę o III miejsce musiała rozstrzygnąć dogrywka pomiędzy Leonem Nowakiem(11 podciągnięć), Kamilem Zaczkiem( 7 podciągnięć), Mateuszem Jarzębskim(10 podciągnięć) oraz Krystianem Sidorem(12 podciągnięć), który ostatecznie okazał się najlepszy.
W konkurencji drużynowej najlepszy okazał się duet z klasy IV L: Krzysztof Rokicki i Michał Kacprzak (30 podciągnięć) . II miejsce klasa II B: Krystian Sidor i Mateusz Jarzębski (24 podciągnięcia). III miejsce Jakub Klimczewski i Kamil Zaczek z klasy IV RM (22 podciągnięcia). Dziękujemy wszystkim za sportowe emocje i do zobaczenia następnym razem.
Ze sportowym pozdrowieniem ,sprawcy całego zamieszania

Jakub Sidor
Piotr Irzyk
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 30 marca 2022.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content