Projekt Międzynarodowy AIESEC ”PEACE Cross-cultural Understanding”
8 marca 2016

Jak wszyscy zapewne zauważyli, w ostatnim tygodniu w szkole mieliśmy niewielkie zamieszanie na lekcjach języka angielskiego. A to wszystko za sprawą dwójki wolontariuszy z Malezji i Algierii, którzy w dniach 29 luty – 4 marca 2016 gościli u nas jako przedstawiciele studenckiej organizacji AIESEC w ramach projektu ”PEACE Cross-cultural Understanding”. Przez tydzień przeprowadzili lekcje języka angielskiego w prawie wszystkich klasach. Atrakcyjna formuła zajęć interaktywnych, dotyczących przełamywania barier, zrozumienia międzykulturowego cieszyły się ogromną popularnością wśród młodzieży. Warsztaty były prowadzone wyłącznie w języku angielskim, co gwarantowało naszym uczniom możliwość sprawdzenia własnych umiejętności językowych.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 8 marca 2016.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content