Projekt Międzynarodowy AIESEC ”PEACE Cross-cultural Understanding”.
9 marca 2018

Jak wszyscy zapewne zauważyli, w ostatnim tygodniu w szkole mieliśmy niewielkie zamieszanie na lekcjach języka angielskiego. A to wszystko za sprawą dwójki wolontariuszy z Pakistanu i Wietnamu którzy w dniach 26 lutym- 2 marca 2018 przyjechali jako przedstawiciele studenckiej organizacji AIESEC w ramach projektu ”PEACE Cross-cultural Understanding”. Przez tydzień przeprowadzili lekcje języka angielskiego w prawie wszystkich klasach, Atrakcyjna formuła zajęć interaktywnych, dotyczących przełamywania barier, zrozumienia międzykulturowego cieszyły się ogromną popularnością wśród młodzieży. Warsztaty były prowadzone wyłącznie w języku angielskim, co gwarantowało naszym uczniom możliwość sprawdzenia własnych umiejętności językowych.
Była to już piąta edycja projektu, w którym udział jest niezaprzeczalną okazją do poszerzania świadomości kulturowej, a także praktykowania umiejętności językowych. Nad prawidłowym przebiegiem projektu czuwał koordynator projektu Ilona Krawczyk-Noureldeen oraz pozostali nauczyciele języka angielskiego: Paula Boszko, Małgorzata Nowak, Maria Serediuk. Dzięki tego typu projektom ZS im. Jana Śniadeckiego wspiera edukację i międzynarodowość oraz uczy tolerancji.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 9 marca 2018.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content