Praktyki terenowe we współpracy z policją
27 marca 2015

W dniu 27 marca 2015r uczniowie klasy Ia o profilu mundurowym Zespołu Szkół w Wyszogrodzie odbyli praktyki terenowe w Komendzie Miejskiej Policji w Płocku, Posterunek Policji w Wyszogrodzie. Uczniowie pod opieką i nadzorem policjantów prowadzili akcję profilaktyczną wśród społeczeństwa Wyszogrodu. W ramach przeprowadzonej akcji uczniowie i policjanci przestrzegali społeczeństwo przed możliwością kradzieży ich mienia oraz innymi negatywnymi zagrożeniami przestępczymi w okresie przedświątecznym. Zajęcia w opinii młodzieży były bardzo ciekawe i pożyteczne. Nasi uczniowie otrzymali wysokie oceny swojej pracy od policjantów Posterunku w Wyszogrodzie.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 27 marca 2015.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content