Pożegnanie Roku Szkolnego 2023/2024
21 czerwca 2024

21 czerwca 2024 roku w Zespole Szkół im. Jana Śniadeckiego odbyła się uroczystość Zakończenia Roku Szkolnego 2023/2024.
Na uroczystość przybyli przedstawiciele władz samorządowych: p. Karolina Koper – Członek Zarządu Powiatu Płockiego, p. Ewa Kowalak – Radna Powiatowa oraz Prezes Powiatowego ZNP w Płocku, Maria Bieniek – Radna Powiatowa, Dyrektor Vistuli Banku Spółdzielczego z oddziałem w Wyszogrodzie – p. Joanna Stelmach, przedstawiciele Rady Rodziców: Przewodnicząca – Katarzyna Zaorska, Wiceprzewodnicząca Małgorzata Zaorska, Skarbnik – Dorota Szymańska. Z ramienia policji przybył Kierownik Posterunku Policji w Wyszogrodzie asp.szt. Sławomir Rulak. Na uroczystości był również ks. kan. Grzegorz Przybyłek.
Dyrektor szkoły, pani Joanna Misiakowska, o godzinie 9:00 przywitała wszystkich zgromadzonych, w tym uczniów, rodziców, nauczycieli oraz przybyłych gości. W swoim przemówieniu podsumowała miniony rok szkolny, podkreślając osiągnięcia uczniów i nauczycieli oraz wyzwania, z którymi musiała zmierzyć się społeczność szkolna.
W tym szczególnym dniu ostatni raz zadzwonił dzwonek dla uczniów Branżowej Szkoły I St. Teraz już absolwenci wkraczają w nową drogę swojego życia. Życzymy powodzenia w dorosłości.
Zakończenie roku szkolnego to czas podsumowań i wyróżnień dla uczniów, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce ale również dla weteranów, którzy nie opuścili żadnego dnia w szkole, są to: Oliwia Przybyszewska, Łucja Malejka, Mateusz Michalski, Pola Sobczak, Zuzanna Walczak.
Wyróżnieni zostali również nauczyciele, którzy odchodzą na upragnioną emeryturę, dyrekcja szkoły dziękowała za wspólne lata pracy p. Wiesławie Woźniak, p. Krystynie Biernat oraz p. Małgorzacie Madany.
Jednym z punktów programu była część artystyczna przygotowana przez p. Justynę Stalczewską. Nasza artystka – Maja Goliszek – zaśpiewała piosenkę „Chwile jak te”. W imieniu uczniów głos zabrała Malwina Leskiw, natomiast absolwentów Branżowej Szkoły pożegnała Oliwia Zawodzińska.
Niezmiennie od ponad 10 lat uczniowie ze średnią powyżej 4,00 otrzymają stypendia od Starosty Płockiego, w tym roku przyznano je 144 osobom. Gratulujemy! Poza tym stypendium od Vistuli Banku Spółdzielczego, dla najlepszych uczniów z Technikum i Liceum Ogólnokształcącego, wręczyła p. Joanna Stelmach.
Po części oficjalnej uczniowie spotkali się z wychowawcami.
Do najlepszych uczniów w 2023/2023 nalezą:
Liceum Ogólnokształcące:
Do zobaczenia w nowym roku szkolnym 2024/2025.
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 21 czerwca 2024.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content