Pożegnanie absolwentów…
3 czerwca 2020

Drodzy absolwenci roku 2019/2020! 24 kwietnia powinien zadzwonić dla Was ostatni dzwonek. Byliśmy jednak w tych dniach nieobecni w szkole, ponieważ „epidemia koronawirusa” bardzo namieszała w realizacji naszych planów. Dzisiaj tradycji stało się zadość i spotkaliśmy się, aby pożegnać Was tak jak na to zasługujecie po wielu latach spędzonych z nami – wyjątkowo… Tak jak Wy jesteście dla nas wyjątkowi, w tym wyjątkowo trudnym i niezwykłym czasie, w wyjątkowo trudnych warunkach, ale tym samym wyjątkowo serdecznie. Kończycie szkołę w chwili niezwykłej i smutnej zarazem. Co roku wręczaliśmy uczniom kończącym szkołę świadectwa. Zawsze temu pożegnaniu towarzyszyły wielkie emocje i dziś jest podobnie. Może nie możemy się przytulić, uściskać, lub chociaż podać ręki na pożegnanie. Mamy jednak nadzieję, że odczuwacie wielką serdeczność, którą kierujemy w Waszą stronę. Dzisiejsze spotkanie było okazją do podziękowań nie tylko Wam, ale również Waszym wychowawcom: paniom Annie Szmulewicz, Katarzynie Kroczewskiej, Marii Serediuk, Małgorzacie Nowak oraz panu Tomaszowi Rogozińskiemu, waszym nauczycielom oraz wszystkim pracownikom szkoły. Byli dziś z Wami nasi szkolni przyjaciele, którzy przez lata Waszego pobytu w szkole starali się, aby Wam niczego nie zabrakło, a dzisiaj uznali za ważne, aby w tym wyjątkowym czasie podtrzymać Was na duchu i życzyć wszystkiego dobrego na Wasze dorosłe życie. Byli z Wami Pan Mariusz Bieniek – Starosta Płocki i Pani Iwona Sierocka – Wicestarosta, a także ksiądz Grzegorz Przybyłek – Proboszcz Parafii Św. Trójcy w Wyszogrodzie i Pani Monika Wójcik – Przewodnicząca Rady Rodziców Podczas naszego spotkania symbolicznie przekazaliście naszą szkołę w ręce młodszych kolegów podczas ceremonii przekazania sztandaru, pożegnaliście swoich nauczycieli i kolegów, odebraliście świadectwa, nagrody i certyfikaty, a także listy gratulacyjne dla Waszych rodziców, którzy zasłużyli na ogromne podziękowania za trud włożony w Wasze wychowanie. Na szczególne wyróżnienie zasłużyli uczniowie, którzy osiągnęli średnią ocen powyżej 4,75 i wzorowe zachowanie. A byli to: Agnieszka Popławska (5,0), Szymon Bartosiak (4,93), Aleksandra Brudzyńska (4,89), Mateusz Modrzejewski (4,86), Martyna Fotek (4,75) i Kuba Krzemiński (4,75). Drodzy Absolwenci! Wasza edukacja w naszej szkole dobiega już końca, a my z tej okazji chcemy Wam życzyć dalszych sukcesów i wiele szczęścia w dorosłym życiu. Absolwentom życzymy powodzenia na egzaminie maturalnym i dostania się na wymarzone studia. Wierzymy, że będziecie powracać myślą do lat spędzonych w murach tej szkoły. Mamy nadzieję, że nie zatracicie przyjaźni między sobą oraz, że spotkacie na swojej drodze życia ludzi, którzy w trudnych chwilach dodadzą Wam odwagi. Pani dyrektor Joanna Misiakowska powiedziała dziś do Was, że „z tą szkołą związaliście się już na zawsze. Tworzyliście jej historię, a jej drzwi pozostaną dla Was na zawsze otwarte”. Niech więc te lata spędzone w naszej szkole, nie pójdą w zapomnienie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 3 czerwca 2020.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content