Powiatowy turniej tenisa stołowego
7 marca 2018

W dniu 7 marca 2018 roku po raz kolejny Zespół Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie był gospodarzem Powiatowego Turnieju Tenisa Stołowego dziewcząt i chłopców. W tym roku okazaliśmy się mało gościnni dla przyjezdnych, ponieważ zarówno dziewczęta jak i chłopcy okazali się najlepsi w punktacji zespołowej. Indywidualnie całe podium w kategorii dziewcząt należało do zawodniczek z naszej szkoły, natomiast wśród chłopców na drugim i trzecim stopniu podium stanęli nasi uczniowie. Klasyfikacja indywidualna dziewcząt: 1. Rutkowska Daria – ZS Wyszogród – klasa II G 2. Kujawa Anna – ZS Wyszogród – klasa II A 3. Skwarska Magdalena – ZS Wyszogród – klasa III C Klasyfikacja indywidualna chłopców: 1. Białecki Krystian – ZS Gąbin 2. Szajewski Damian – ZS Wyszogród – klasa II TCS 3. Szajewski Patryk – ZS Wyszogród – klasa III RL Klasyfikacja zespołowa dziewcząt: 1. Zespół Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie – 28 pkt. 2. Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku – 12 pkt. 3. Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Gąbinie – 9 pkt. Klasyfikacja zespołowa chłopców: 1. Zespół Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie – 23 pkt. 2. Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Gąbinie – 17 pkt. 3. Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku – 9 pkt. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za piękną rywalizację w duchu fair-play i życzymy dalszych sukcesów.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 7 marca 2018.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content