Powiatowy finał halowej piłki nożnej chłopców
7 lutego 2017

W piątek 3 lutego 2017 r. reprezentacja naszej szkoły osiągnęła wielki sukces w Powiatowym Finale Piłki Nożnej Chłopców w Staroźrebach. Pierwszy mecz rozegrali gospodarze z zespołem z Gąbina, który zakończył się zwycięstwem zespołu ze Staroźreb 4:0. Drugi mecz Płock -Wyszogród do stanu 2:0 dla nas (Dawid Pietrzak, Mateusz Świtkiewicz) był bardzo wyrównany i wszystko mogło się zdarzyć. Dopiero Patryk Chołuj przepięknym, bardzo silnym strzałem pod poprzeczkę na 3:0 (pękły trzy mocowania siatki w bramce) „uspokoił” nieco zapędy przeciwników co pozwoliło strzelić jeszcze dwie bramki (Mateusz Jamka, Patryk Chołuj) i wygrać mecz 5:0.

Spotkanie Płock – Staroźreby zakończyło się wygraną gospodarzy 2:0. Następnie my graliśmy z Gąbinem i jak w poprzednim meczu padł wynik 2:0 dla nas, a bramkami popisali się Dawid Pietrzak i Mateusz Świtkiewicz. Przed meczem o pierwsze miejsce Wyszogród – Staroźreby była ciekawa sytuacja – oba zespoły miały po dwa zwycięstwa i taką samą liczbę strzelonych bramek po 7. Kto wygra mecz, ten wygra cały turniej. Po bardzo emocjonującym pojedynku wygraliśmy 4:3, a po dwie bramki strzelili Dawid Pietrzak i Mateusz Świtkiewicz. Ostatni mecz Płock – Gąbin zakończył się wynikiem 1:2.
Turniej w Staroźrebach był jak zwykle świetnie zorganizowany dzięki życzliwości tamtejszej Pani Dyrektor. Dla wszystkich uczestników były przygotowane kanapki i woda. Do zobaczenia za rok.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 7 lutego 2017.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content