Powiatowy finał halowej piłki nożnej chłopców
26 lutego 2018

Dnia 9 lutego 2018 r. na terenie Hali sportowej rozegrany został powiatowy finał halowej piłki nożnej chłopców. Przyjechały do nas drużyny z Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Gąbinie oraz z Zespołu Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku. Po losowaniu, pierwszy mecz nasi reprezentanci rozegrali z ekipą z Gąbina. Chłopcy od początku wzięli się ostro do roboty i do przerwy było 4:0 dla nas. Po przerwie padły jeszcze dwie bramki dla nas i jedna dla ekipy z Gąbina. Krótko powiedziawszy 6:1 dla Wyszogrodu. Drugie spotkanie z płocką drużyną, choć zwycięskie, nie układało się dla nas tak dobrze, bo do przerwy było 1:0 dla nas. W drugiej połowie jeszcze dwie bramki i w efekcie wygraliśmy 3:0. Zacięty mecz o drugie miejsce między Gąbinem, a Płockiem zakończył się remisem 0:0 i tym samym: I miejsce Wyszogród II miejsce Płock III miejsce Gąbin Gratulujemy!
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 26 lutego 2018.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content