Powiatowy Dzień Profilaktyki
18 kwietnia 2018

Dnia 12 kwietnia uczestniczyliśmy w obchodach Powiatowego Dnia Profilaktyki, który pod hasłem „Widzisz, wiesz, słyszysz – działaj. Razem przeciw przemocy”, odbywał się w Zespole Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku. Z tej okazji zostały ogłoszone dwa konkursy: plastyczny na wykonanie plakatu profilaktycznego z zakresu przeciwdziałania przemocy oraz konkurs na spot filmowy z zakresu przeciwdziałania przemocy. Nasi przedstawiciele wyśmienicie się spisali i zajęli wysokie miejsca. Laureatką II miejsca w konkursie plastycznym została nasza niezawodna artystka Wiktoria Wróblewska, natomiast bezkonkurencyjnym autorem spotu filmowego okazał się nasz niezwykle utalentowany Mateusz Kiełbasa, którego wspierali i mocno dopingowali aktorzy grający w spocie. W drugiej części spotkania młodzież podzielona na drużyny miała okazję, aby wykazać się swoimi zdolnościami artystycznymi. Uczniowie tworzyli tekst bajki terapeutycznej poświęconej tematyce przemocy, rozwiązywali krzyżówkę oraz prezentowali stworzoną przez siebie piosenkę. Gratulujemy naszym wygranym i artystom!!!
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 18 kwietnia 2018.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content