Powiatowa Licealiada – siatkówka chłopców
11 grudnia 2018

Kolej na siatkarzy, czyli Powiatowa Licealiada w siatkówce chłopców. Gospodarzem pierwszego turnieju był Zespół Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie, który w hali sportowej gościł u siebie Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej z Płocka oraz Zespół Szkół im. Stanisława Staszica z Gąbina. Wszystkie mecze pierwszego turnieju kończyły się tie-breakiem, tym razem każdy rozegrany tie-brek kończył się zwycięstwem naszego ZESPOŁU. Chłopcy w każdym rozegranym meczu pokazali charakter i chęć zwycięstwa. Więc dla wszystkich chłopaków wielkie brawa. Wielkie podziękowania kierujemy również do wszystkich nauczycieli i uczniów, którzy przyszli na halę dopingować swoich wychowanków i kolegów. Dzięki za wsparcie. Już 12 grudnia będziemy mieli okazję udowodnić, że to zwycięstwo nie było przypadkiem właśnie tego dnia odbędzie się kolejny turniej z cyklu Powiatowej Licealiady. Skład: Białecki Jakub, Głowacki Mateusz, Brzeziński Paweł, Piotrowski Paweł, Ślepowroński Jakub, Ziemkiewicz Michał, Wiśniewski Damian, Boszko Tomasz, Chołuj Patryk, Kacprzak Michał, Macioszek Patryk. ZS Wyszogród – ZS Płock 2:1 (24:26, 25:12, 15:13) ZS Płock – ZS Gąbin 1:2 (20:25, 25:21, 13:15) ZS Gąbin – ZS Wyszogród 1:2 (20:25, 29:27, 15:17)

 

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 11 grudnia 2018.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content