POMOŻESZ? BO MOŻESZ. MASZ TO W GENACH!!!
20 grudnia 2018

17 grudnia 2017 już po raz trzeci mieliśmy przyjemność zorganizować akcję „Komórkomania” w Zespole Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie. Misją fundacji DKMS jest znalezienie Dawcy dla każdego Pacjenta na świecie potrzebującego przeszczepienia komórek macierzystych szpiku. W tym roku na naszym terenie udało się zarejestrować kilkudziesięciu potencjalnych dawców, co jest dla nas ogromnym sukcesem! Całemu wydarzeniu towarzyszyła niesamowita energia, którą zawdzięczamy naszym wspaniałym i niezastąpionym wolontariuszom. Cieszymy się z tak licznego udziału i chęci niesienia pomocy. Dziękujemy i widzimy się za rok !!!
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 20 grudnia 2018.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content