Podziękowanie dla Pana Jerzego Żochowskiego
11 lutego 2014

W styczniu 2014r nauczyciel języka polskiego Pan Jerzy Żochowski przekazał znaczną część swoich prywatnych zbiorów na rzecz Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego. Po wstępnej selekcji część otrzymanych książek zasiliła biblioteczkę przedmiotową w pracowni języka polskiego, której opiekunem jest pani Katarzyna Smardzewska. Pozostałe pozycje w ilości ok. 150 sztuk zostały wpisane do księgi inwenatarzowej broszur jako dary.

Przekazany księgozbiór to w przeważającej większości wydawnictwa z zakresu historii literatury, teorii literatury, krytyki literackiej, historii sztuki, beletrystyki. Wśród otrzymanych książek znalazło się wiele albumów z reprodukcjami obrazów i słowniów.

Serdecznie dziękujemy za wzbogacenie naszego księgozbioru.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 11 lutego 2014.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content