Podsumowanie współzawodnictwa sportowego
20 listopada 2017

17 listopada w siedzibie Starostwa Powiatowego w Płocku odbyło się spotkanie podsumowujące współzawodnictwo sportowe szkół w powiecie płockim za rok szkolny 2016/2017, którego gospodarzami byli Starosta Płocki Mariusz Bieniek, Wicestarosta Iwona Sierocka oraz Przewodniczący Rady Powiatu Lech Dąbrowski.
Rywalizacja sportowa była niezwykle ciekawa i zacięta, ale toczyła się zgodnie z duchem fair play. Dostarczyła wielu pozytywnych emocji wszystkim uczestnikom zawodów, zarówno młodzieży jak i ich opiekunom.
Szkoły z naszego powiatu osiągnęły znaczące sukcesy, nie tylko na lokalnym podwórku, ale także na arenie wojewódzkiej.
Gospodarze podczas uroczystości wręczyli czek w wysokości 2 000 zł dla Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie za zajęcie I miejsca w Powiatowej Licealiadzie w roku szkolnym 2016/2017 z przeznaczeniem na zakup sprzętu sportowego.
Spotkanie uświetniła grupa „Art” działająca w Zespole Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie, która wystąpiła z programem muzycznym pt. „Kocham Cię życie”.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 20 listopada 2017.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content