Podsumowanie dokonań sportowych
22 marca 2017

17 marca 2017r  podczas uroczystego apelu w  Zespole Szkół  odbyło się podsumowanie dotychczasowych  dokonań sportowych naszej młodzieży.  Zostały wręczone w tym dniu zdobyte w zawodach sportowych przez uczniów puchary, medale i dyplomy.
Puchar Dyrektora Szkoły oraz medale za wygranie szkolnej ligi piłki nożnej chłopców trzeci raz z rzędu odebrał zespół o  nazwie „Patolog Skład”.

 

 Dziewczęta z zespołu „Dangerus Girls” też odebrały piękny puchar i medale za wygranie ligi piłki nożnej dziewcząt. Wręczone zostały też medale i dyplomy zwycięzcom szkolnego turnieju kwalifikacyjnego w tenisa stołowego. Kolejne trofea otrzymali ci, którzy wygrali bieg terenowy na orientację oraz uczestniczyli w Biegu Pamięci „Tropem Wilczym” w Płocku. Dyrektor szkoły Joanna Misiakowska podziękowała nauczycielom wychowania fizycznego za zaangażowanie oraz zachęcanie młodzieży do rywalizacji i aktywności sportowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 22 marca 2017.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content