„Pigułka witalności i sztuka perswazji – szansą na powodzenie IV”
6 listopada 2019

W dniu 05.11.2019 r. uczniowie z Zespołu Szkół im. J. Śniadeckiego w Wyszogrodzie wzięli udział w warsztatach pt. „Pigułka witalności i sztuka perswazji – szansą na powodzenie IV”. Warsztaty poprowadziła Anna Wiśniewska – koordynator projektu, szkoleniowiec. Celem warsztatów było podejmowanie inicjatyw mających na celu propagowanie i kształtowanie przedsiębiorczych postaw. Na koniec każdy z uczestników otrzymał zaświadczenie z przeprowadzonych warsztatów. Został też zorganizowany konkurs pt. „Młody przedsiębiorca”. Główne cele konkursu to: – Sprawdzenie umiejętności przedsiębiorczego myślenia – Popularyzacja przedsiębiorczości i przedsiębiorczych postaw – Promocja aktywnego kształtowania przyszłości 20 laureatów konkursu otrzyma nagrodę główną – Kurs Job coaching oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe. Projekt został sfinansowany ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego. Organizatorem projektu jest „COLOR” Spółdzielnia Socjalna.
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 6 listopada 2019.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content