Pierwszy powiatowy turniej halowej piłki nożnej dziewcząt
2 lutego 2017

31 stycznia 2017 roku odbył się pierwszy, powiatowy turniej halowej piłki nożnej dziewcząt szkół średnich. Do Wyszogrodu przyjechały tylko dwie ekipy z Gąbina i z Płocka.

Po krótkim powitaniu pierwszy mecz rozegrały ekipy Gąbina i Płocka, w którym padły dwie bramki, obie dla Gąbina. Następny mecz zagrały Nasze dziewczęta z wygraną ekipą z Gąbina. Mecz był twardy, bardzo zacięty i zakończył się sprawiedliwym, bezbramkowym remisem. Trzeci mecz zagraliśmy z drużyną z Płocka. Szybko strzelona pierwsza bramka uskrzydliła Nasze dziewczęta, które zakończyły to spotkanie z siedmioma strzelonymi bramkami i jedną straconą. Trzy punkty za zwycięstwo w tym meczu i jeden w poprzednim wystarczyły do wygrania całego turnieju i zdobycia pierwszego tytułu Mistrzyń Powiatu Płockiego Szkół Średnich w Halowej Piłce Nożnej. Serdeczne podziękowania składamy organizatorowi zawodów p. Jackowi Janczakowi oraz p. Annie Renacie Szmulewicz i p.Tomaszowi Rogozińskiemu.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 2 lutego 2017.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content