Pierwszy Dzie┼ä Praktyk w Chorwacji ­čî┤ԜǴŞĆ­čÉá
2 lipca 2024

Dzie┼ä rozpocz─ů┼é si─Ö wyj─ůtkowo wcze┼Ťnie, gdy┼╝ ju┼╝ o ┼Ťwicie mieli┼Ťmy okazj─Ö skosztowa─ç pysznego ┼Ťniadania, kt├│re doda┼éo nam energii na nadchodz─ůce wyzwania. Atmosfera od samego rana by┼éa pe┼éna rado┼Ťci, a upalna aura towarzyszy┼éa nam przez ca┼éy dzie┼ä, pot─Öguj─ůc nasze entuzjastyczne nastawienie.
Po ┼Ťniadaniu ca┼é─ů grup─ů udali┼Ťmy si─Ö na przystanek autobusowy ­čÜî Stamt─ůd pojechali┼Ťmy do biura EU Mobility Croatia, gdzie zostali┼Ťmy serdecznie przywitani przez koordynator├│w projektu. W biurze przedstawiono nam regulamin ­čŚô pobytu oraz om├│wiono wszelkie sprawy organizacyjne. Spotkanie to by┼éo niezwykle wa┼╝ne, poniewa┼╝ pozwoli┼éo nam zapozna─ç si─Ö z harmonogramem oraz oczekiwaniami zwi─ůzanymi z naszymi praktykami.
Tu┼╝ po zako┼äczeniu spotkania, ka┼╝dy z uczni├│w zosta┼é oprowadzony po swoim miejscu praktyk. By┼éa to doskona┼éa okazja, aby pozna─ç przysz┼ée ┼Ťrodowisko pracy i zrozumie─ç, jakie zadania nas czekaj─ů. Uczniowie wykazali si─Ö du┼╝─ů pewno┼Ťci─ů siebie i umiej─Ötno┼Ťciami komunikacyjnymi, swobodnie porozumiewaj─ůc si─Ö w j─Özyku angielskim.
Po intensywnych spotkaniach organizacyjnych nadszed┼é czas na relaks. Uczniowie wykorzystali wolne chwile na zwiedzanie Splitu oraz na wypoczynek na pobliskiej pla┼╝y ­čî┤ԜǴŞĆ­čÉá Split zachwyci┼é nas swoj─ů histori─ů i pi─Öknem, a chwile sp─Ödzone na pla┼╝y pozwoli┼éy nam na chwil─Ö wytchnienia i regeneracj─Ö si┼é.
Wieczorem, po pe┼énym wra┼╝e┼ä i wyzwa┼ä dniu, zjedli┼Ťmy pyszn─ů obiadokolacj─Ö, kt├│ra by┼éa idealnym zwie┼äczeniem dnia. Po posi┼éku udali┼Ťmy si─Ö do naszych pokoi, aby zrelaksowa─ç si─Ö i przygotowa─ç na kolejny, r├│wnie ekscytuj─ůcy dzie┼ä.
Pierwszy dzie┼ä praktyk w Chorwacji by┼é pe┼éen nowych do┼Ťwiadcze┼ä i wra┼╝e┼ä. Ju┼╝ teraz wiemy, ┼╝e b─Ödzie to niezapomniany czas, kt├│ry dostarczy nam wiele wiedzy, umiej─Ötno┼Ťci oraz niezapomnianych wspomnie┼ä.

 

« Powr├│t do strony g┼é├│wnej Opublikowano: 2 lipca 2024.

Wa┼╝ne informacje

Wa┼╝ne informacje

Wa┼╝ne informacje

Skip to content