Paweł Koperski wyróżniony podczas „XX Biesiady Literackiej”
27 listopada 2015

Dnia 26 listopada uczeń klasy IB Liceum Ogólnokształcącego, Paweł Koperski,  uczestniczył w „Jubileuszowej XX Biesiadzie Literackiej” organizowanej przez Bibliotekę Pedagogiczną w Płocku, Biesiada odbyła się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Miała na celu stworzenie możliwości zaprezentowania własnej twórczości literackiej. Paweł recytował wiersz napisany specjalnie  na tę okazję pt: „LOS NASZEGO KRAJU„. Twórczość naszego ucznia spotkała sie z uznaniem, bo został nagrodzony przez jury, otrzymując wyróżnienie wraz z dwójką swoich kolegów. Należy podkreślić, że to nie pierwsze spotkanie Pawła z poezją. W maju tego roku miał już swój wieczór literacki w Centrum Kultury WISŁA pt: ,,CZARNE RÓŻE W BRZASKU HIP HOPU”, podczas którego zaprezentował swoją twórczość. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 27 listopada 2015.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content