Ostatni dzwonek już zadzwonił…
9 maja 2017

W dniu 28 kwietnia 2017r w Zespole Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie odbyła się uroczystość wręczenia świadectw ukończenia szkoły absolwentom liceum i technikum. Był to dzień wyjątkowy zarówno dla absolwentów, jak i ich wychowawców, nauczycieli, rodziców, zaproszonych gości – czas refleksji, podsumowań.
Pani Joanna Misiakowska-Dyrektor szkoły- gratulowała absolwentom ich dojrzałości, życzyła wiary we własne siły i umiejętności, mądrego wykorzystania wiedzy w dorosłym życiu, wielu sukcesów zawodowych w życiu prywatnym, odkrywania pasji i realizowania marzeń, radości z życia i oczywiście powodzenia na egzaminie maturalnym. Serdecznie pogratulowała wychowawcom klas tj. Pani Annie Dąbrowskiej (IVGR), Pani Ilonie Krawczyk-Noureldeen (IIIB) oraz Panu Tomaszowi Rogozińskiemu (IIIA)

W imieniu maturzystów głos zabrała Anna Majewska, uczennica klasy IIIB, która podziękowała Dyrekcji, wychowawcom, nauczycielom i rodzicom za opiekę, dobre serce i zdobytą wiedzę. Podkreśliła, że nie zmarnują tego, czego nauczyli się w tej szkole i dzięki ludziom tu poznanym. Warto cieszyć się darem życia i pisać z tego życia ciąg dalszy. Następnie uczniowie klas młodszych przygotowali krótki, klimatyczny występ.
Absolwenci z wielkim rozmachem pożegnali szkołę, bowiem stoły uginały się od ciężaru przyznawanych nagród książkowych. Pożegnanie szkoły z takim akcentem na długo pozostanie wszystkim w pamięci.
Teraz to już tylko matura i egzaminy zawodowe. Życzymy powodzenia.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 9 maja 2017.

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content