OSTATNI DZWONEK DZISIAJ ZADZWONIŁ…..
25 kwietnia 2014

Dziś, tj. 25 kwietnia w naszej szkole odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów klas maturalnych. Młodzież o godz. 10:00 uczestniczyła we Mszy Świętej, a następnie rozpoczęła się uroczystość zakończenia roku szkolnego.

Pani Dyrektor- Elżbieta Jachimiak podziękowała: p. Beacie Kryszkowskiej- wychowawczyni kl. IIIa, p. Annie Dąbrowskiej -wychowawczyni kl. IV g, p. Renacie Krajczyńskiej- wychowawczyni kl. IVt, p. Katarzynie Kamińskiej i p. Iwonie Gortat, które były wychowawczyniami kl. IVr, za opiekę, troskę, cierpliwość i wyrozumiałość oraz trud wychowawczy.

Następnie Pani Dyrektor wraz z wychowawcami wręczyły nagrody za dobre i bardzo dobre wyniki w nauce, wzorową postawę uczniowską, a także pracę na rzecz szkoły oraz osiągnięcia sportowe.

Głos zabrała również Pani Hanna Ząbek- Przewodnicząca Rady Rodziców, dziękując Pani Dyrektor, Wychowawcom i całej Radzie Pedagogicznej za opiekę i naukę młodzieży, a abiturientom życzyła sukcesów na egzaminach maturalnych, szczęścia w życiu prywatnym i satysfakcji z podejmowanych działań.

Młodsi koledzy i koleżanki również skierowali kilka słów pożegnania i wręczyli pamiątkowe słoniki, życząc aby przyniosły im szczęście na egzaminie dojrzałości.

Przedstawiciele maturzystów podziękowali Dyrekcji, Wychowawcom, Radzie Pedagogicznej oraz młodszym kolegom i koleżankom mówiąc, ze łzami w oczach, że miniony czas w murach wyszogrodzkiej szkoły będą wspominać z wielkim sentymentem.

Na koniec chór szkolny, pod opieką p. Przemysława Ziółkowskiego pożegnał maturzystów słowami piosenki Ryszarda Rynkowskiego „Szczęśliwej drogi już czas…”

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 25 kwietnia 2014.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content