Ogłoszenie wyników w konkursie: „Nie wyrzucaj – wykorzystaj” ❗❗❗
22 kwietnia 2021

22 kwietnia to wyjątkowy dzień, w którym obchodzimy najważniejsze, chyba najbardziej znane ze wszystkich świąt ekologicznych, czyli Dzień Ziemi.???
Święto to jest wspaniałą okazją, by przypomnieć o problemach naszej planety Ziemi. Ze względu na obostrzenie sanitarne, w tym roku nie mogą być prowadzone takie tradycyjne akcje, jak zbieranie zalegających odpadów czy sadzenie drzew. ???
Na szczęście o Naszą planetę możemy dbać nawet nie wychodząc z domu, dlatego przygotowaliśmy dla Was konkurs plastyczny „Nie wyrzucaj – wykorzystaj”. Zadaniem konkursowym jest wykonanie pracy plastycznej o tematyce ekologicznej z wykorzystaniem plastikowych odpadów, które znalazłyby się w śmietniku. Czy macie świadomość, że Wasze prace to czysty upcykling? ? Czyli właśnie tworzenie nowych przedmiotów z odpadów. Na przykład wazonów z kapsli albo kolorowych koszyczków z makulatury.
Jest to zatem takie przetwarzanie materiału, które pozwala otrzymać coś o większej wartości. Oczywiście to, czy dany przedmiot ma wyższą wartość, niż inny jest kwestią subiektywnej oceny. Dla nas każda Wasza praca jest piękna. ?❤️
Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałe i pomysłowe prace !!! ??
Wysoko postawiliście poprzeczkę, dlatego komisja miała trudny wybór. Z przyjemnością i ogromną satysfakcją ogłaszamy wyniki.
Kategoria Szkoły Podstawowe
I miejsce Oliwia Smulska –SP Wyszogród
II miejsce Zofia Zięmba –SP Wyszogród
III miejsce Karol Krzemiński – SP Iłów
Wyróżnienia:
Katarzyna Rokicka –SP Wyszogród
Mateusz Boszko –SP Wyszogród
Kategoria ZS Wyszogród:
I miejsce

Madzia Łożyńska– klasa 2Żg(p)
II miejsce

Wiktoria Głuskowska– klasa 2C(p)
III miejsce

Dominika Zaniewska– klasa 2C(p)
Wyróżnienia:
Kinga Szymerska– klasa 2D(p)
Kacper Krzemiński– klasa 2L(p)
Po odbiór nagród zapraszamy do Sekretariatu Szkoły od poniedziałku ❗ (26.04.2021r.)
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 22 kwietnia 2021.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content