Obóz rekreacyjno-sportowy Radotki 2021 vol.2
27 października 2021

Obóz rekreacyjno-sportowy Radotki 2021 vol.2
W dniach 25-29 października grupa 20 uczniów z klas IV ŻG oraz III ŻGg pod opieką Pana Tomasz Rogozińskiego uczestniczyła w obozie rekreacyjno-sportowym w Radotkach k. Płocka. Podobnie jak ich poprzednicy uczestniczyli w spływie kajakowym ?‍♀️??‍♂️ po rzece Skrwie oraz zajęciach wspinaczkowych ?‍♀️??‍♂️ na Orlen Arenie. Wzięli udział w zajęciach sportowych na torze przeszkód ?️‍♀️?‍♀️?‍♀️przeprowadzonych przez Roberta Bandosza – Mistrza Europy w biegach przeszkodowych ? oraz zwycięzcy II edycji Ninja Warrior Polska ? Tak samo jak poprzednia grupa odbyli długi spacer po Brudzeńskim Parku Krajobrazowym ??? oraz mieli okazję do łowienia ryb na terenie Osady Młynarza w Radotkach, gdzie Karolina Włodarska złowiła 5 kg Karpia ❗️❗️❗️
TR

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 27 października 2021.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content