Obchody 11 listopada
25 listopada 2014

Uczniowie Zespołu Szkół uczestniczyli w Gminnych  obchodach Narodowego Święta Niepodległości.  Rozpoczęły się one Mszą Świętą w Kościele Parafialnym w Wyszogrodzie, która została odprawiona w intencji Ojczyzny przez ks. Grzegorza Przybyłka Proboszcza Parafii Wyszogród oraz ks. Dziekana Zenona Glicnera. O oprawę muzyczną zadbał ks. Dariusz Skoczylas, który przygotował wraz z uczniami naszej szkoły część artystyczną o charakterze patrotycznym. Po zakończonej mszy uformowana kolumna przemaszerowała pod pomnik Bohaterów Bitwy nad Bzurą, gdzie honorową wartę przy pomniku pełnili harcerze z Gimnazjum, a uczniowie Zespołu Szkół w Wyszogrodzie odczytali Apel poległych. Kwiaty przy kamieniach upamiętniających oddziały żołnierzy walczących pod Wyszogrodem złożyli przedstawiciele delegacji.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 25 listopada 2014.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content