Obchody Powiatowego Dnia Bezpiecznego Internetu 2020 pod hasłem „Działajmy razem!”
27 lutego 2020

27 lutego w Zespole Szkół im. St. Staszica w Gąbinie odbyły się obchody Powiatowego Dnia Bezpiecznego Internetu 2020 pod hasłem „Działajmy razem!”. Tym razem aż 15 uczniów z naszej szkoły miało możliwość uczestniczyć w bardzo ciekawych warsztatach i wykładach związanych z szeroko pojętym hejtem oraz bezpieczeństwem w sieci. Punktem kulminacyjnym uroczystości był konkurs, którego tematyka nawiązywała do szeroko rozumianego pojęcia hejtu w sieci, bezpieczeństwa w Internecie, a także „fake newsów”. Z przyjemnością informujemy, że uczennica naszej szkoły Dominika Siekiera zajęła jednocześnie wyróżnienie i pierwsze miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych, otrzymując przy tym bardzo cenne nagrody.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 27 lutego 2020.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content