Obchody Narodowego Święta Niepodległości
12 listopada 2015

Dnia 10 listopada młodzież Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego brała udział w obchodach Święta Niepodległości. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą z udziałem władz gminnych, radnych powiatowych, dyrektorów szkół, uczniów i innych zaproszonych gości. Po mszy uczestnicy obchodów udali się na cmentarz, gdzie uczniowie klas mundurowych z Zespołu Szkół oddali cześć bojownikom o wolność odczytując Apel Poległych. Uroczystość zakończyła się patriotyczną akademią przygotowaną przez uczniów Szkoły Podstawowej im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Na zakończenie wszystkim organizatorom i uczestnikom Święta Niepodległości podziękował Pan Jan Boszko – Burmistrz Gminy i Miasta Wyszogród. Uroczystości zakończyło popołudniowe wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych w kawiarni „Szkutnia”  w Wyszogrodzie wraz z chórem „Promyk” oraz uczniami naszej szkoły: Marysią Cieślak, Justyną Stalczewską i Mikołajem Kaflińskim.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 12 listopada 2015.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content