Obchody Dnia Nauczyciela w naszej szkole
17 października 2015

„Jestem nie po to, aby mnie kochali, ale po to, abym ja działał i kochał.

Nie obowiązkiem otoczenia pomagać mnie, ale ja mam obowiązek troszczenia się o świat, o człowieka”

Janusz Korczak

Słowami wybitnego pedagoga, które oddają charakter pracy nauczycieli i traktują ją jako szczególną misję,  rozpoczęły się obchody Dnia Nauczyciela w naszej szkole. Pani dyrektor Joanna Misiakowska złożyła słowa podziękowania wszystkim pracownikom szkoły. Zauważyła, że oddanie i zaangażowanie nauczycieli w wychowanie, nauczanie oraz kształtowanie charakterów naszych uczniów jest dostrzeganie nie tylko w szkole, ale również w środowisku. Tradycją stało się, że z okazji tego święta są przyznawane nauczycielom nagrody. 15 października  nauczycielki naszej szkoły: Pani Lilianna Szmulewicz, Pani Anna Dąbrowska, Pani Wiesława Woźniak, odebrały  z rąk Pana Mariusz Bieńka Starosty Płockiego i Pana Piotra Zgorzelskiego Posła na Sejm RP, nagrody Starosty Płockiego za wyróżniającą pracę, wyniki nauczania oraz działalność na rzecz szkoły. W dniu dzisiejszym Nagrody Dyrektora Szkoły otrzymali następujący, wyróżniający się nauczyciele: Pani Joanna Pawłowska, Pani Renata Anna Szmulewicz, Pan Janusz Zych, Pani Katarzyna Kamińska, Pani Agnieszka Lenczewska oraz Pani Izabela Rutecka. Na zakończenie uroczystości klasa IIIA przygotowała program artystyczny a uczniowie z Samorządu Uczniowskiego złożyli nauczycielom i pracownikom życzenia z okazji ich święta.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 17 października 2015.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content