O Srebrne Muszkiety – 2023/2024
25 kwietnia 2024

23 kwietnia nasze dwa, trzyosobowe zespoły dziewcząt i chłopców zostały zakwalifikowane do etapu wojewódzkiego LXIII edycji ogólnopolskich zawodów strzeleckich „O Srebrne Muszkiety – 2023/2024”. Organizatorem zawodów było Kuratorium Oświaty w Warszawie przy wsparciu Wojskowego Centrum Edukacji Obywatelskiej oraz Ligi Obrony Kraju. Zawody odbyły się na terenie strzelnicy Ligi Obrony Kraju w Płocku, ul. Norbertańska 6. Wzięło w nich udział 14 zespołów w kategorii dziewcząt i chłopców.
Reprezentujący Naszą Szkołę zespół chłopców w składzie; Mateusz Michalski i Sobański Radosław z kl. 2A oraz Artur Jabłoński z 1A, zajął III miejsce, natomiast dziewczęta – Maria Bilon i Klaudia Borowska z 3A oraz Stawska Roksana z 2A zajęły IV miejsce w kategorii dziewcząt.
Jak widać, były to kolejne zawody, w których udział naszych uczniów, zakończył się zdobyciem pucharu ‼
Serdecznie im gratulujemy i dziękujemy 👏
Niemniej jednak należy również podkreślić, że poziom wyszkolenia strzeleckiego prawie wszystkich naszych uczniów z klas mundurowych, jest na bardzo wysokim poziomie. Niejednokrotnie podkreślają to sami instruktorzy prowadzący zajęcia na strzelnicy w trakcie ich trwania. Wyniki, które osiągają uczniowie, są bardzo wysokie pomimo tego, że nie korzystają ze sprzętu wspomagającego, jak specjalistyczne kamizelki, pasy czy rękawice. Natomiast trzeba zauważyć, że u wszystkich uczniów uczestniczących w zajęciach na strzelnicy obserwowany jest stały progres w osiąganych wynikach.

Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sportowych osiągnięć w strzelectwie sportowym.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 25 kwietnia 2024.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content