Nauka języka angielskiego w ramach projektu „Mazowieckiej akademii języka angielskiego”
27 marca 2015

Warto znać języki obce. Ci, którzy chcieliby nauczyć się angielskiego, teraz mają okazję to zrobić. Pod koniec lutego  ruszył bezpłatny kurs w Zespole Szkół im. Jana Śniadeckiego,  organizowany przy współpracy Centrum Szkoleniowego Masterlang. Po jego ukończeniu uczestnicy zdobędą honorowany na całym świecie certyfikat. Bezpłatne szkolenia organizowane są w ramach „Mazowieckiej akademii języka angielskiego”, a mogą z nich skorzystać mieszkańcy województwa mazowieckiego lub osoby pracujące na jego terenie. Zajęcia są prowadzone przez doświadczonych lektorów, kładących nacisk na umiejętność mówienia i rozumienia ze słuchu. Osoby, które ukończą kurs i zdadzą egzamin otrzymają certyfikat określający poziom znajomości języka – TOEIC Bridge (podstawowy) lub TOEIC (średnio zaawansowany i zaawansowany). Lekcje odbywają się w środy i soboty w budynku Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 27 marca 2015.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content