Nasz udział w projekcie „My multi-purpose box”
12 kwietnia 2021

📍W połowie marca kilkoro uczniów z Naszej Szkoły dołączyło do projektu pt. „My multi-purpose box” na platformie edukacyjnej eTwinning.
W projekt zaangażowani są uczniowie i nauczyciele szkół na Litwie, w Turcji i Rumunii oraz jeszcze jedna szkoła z Polski (miejscowość Miastko). 🇱🇹🇱🇹🇹🇷🇹🇷🇹🇩🇹🇩🇵🇱🇵🇱
Do tej pory Nasza grupa wzięła udział w przygotowaniu plakatów, projektu logo, webinariach online oraz przygotowała prezentację dotyczącą Kobiety sukcesu. Wszystkie materiały są na bieżąco umieszczane na platformie eTwinning, FB, Instagramie czy YouTubie. 💪👌
Zapraszamy do śledzenia Naszych poczynań. Łamiemy bariery językowe i kulturowe, uczymy się nowych rzeczy. Udział w podobnych projektach stanowi solidny fundament pod wdrożenie strategii umiędzynarodowienia Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie.
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 12 kwietnia 2021.

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content