Nasz udział w projekcie „My multi-purpose box”
12 kwietnia 2021

?W połowie marca kilkoro uczniów z Naszej Szkoły dołączyło do projektu pt. „My multi-purpose box” na platformie edukacyjnej eTwinning.
W projekt zaangażowani są uczniowie i nauczyciele szkół na Litwie, w Turcji i Rumunii oraz jeszcze jedna szkoła z Polski (miejscowość Miastko). ????????????????
Do tej pory Nasza grupa wzięła udział w przygotowaniu plakatów, projektu logo, webinariach online oraz przygotowała prezentację dotyczącą Kobiety sukcesu. Wszystkie materiały są na bieżąco umieszczane na platformie eTwinning, FB, Instagramie czy YouTubie. ??
Zapraszamy do śledzenia Naszych poczynań. Łamiemy bariery językowe i kulturowe, uczymy się nowych rzeczy. Udział w podobnych projektach stanowi solidny fundament pod wdrożenie strategii umiędzynarodowienia Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie.
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 12 kwietnia 2021.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content