Nasi uczniowie w półfinale „Ogólnopolskiego konkursu druku 3D”❗️❗️❗️
15 grudnia 2022

Trzech uczniów z 4 klasy technikum grafiki i poligrafii cyfrowej Paweł Ambroziak, Szymon Pierściński i Kacper Zieliński pod opieką Pana Piotra Felczaka przeszli do etapu półfinałowego ogólnopolskiego konkursu „do przyszłości”, w którym to przedstawią swoją wizję świata przyszłości w postaci technologii 3D. W celu realizacji dalszego etapu projektu uczniowie #otrzymali #drukarkę #3D wraz z zestawem filamentów, a także przydzielono im patrona merytorycznego (specjalistę z zakresu projektowania i drukowania 3D), z którym będą odbywali spotkania online.
Serdecznie gratulujemy i czekamy na efekty dalszej pracy.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 15 grudnia 2022.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content