Nasi mundurowi z wizytą w 2 Mazowieckim Pułku Saperów w Kazuniu
23 kwietnia 2015

Dnia 17 kwietnia 2015 roku uczniowie klas mundurowych naszej szkoły pod opieką Panów Janusza Zycha i Tomasz Rogozińskiego oraz Pani Anny Filipiak gościli w 2. Mazowieckim Pułku Saperów w Kazuniu Nowym. Tego dnia w tamtejszej jednostce obchodzone było Święto Wojsk Inżynieryjnych. Uczniowie wraz z opiekunami wzięli udział w Polowej Mszy Świętej, a także w Apelu Poległych, po którym to odbyła się Salwa Honorowa. Po uroczystościach tych odbyła się uroczysta zbiórka, a także Defilada 2. Pułku Saperów, podczas której zaprezentowany został najnowszy sprzęt wojskowy służący do rozminowywania pól minowych, a także inny sprzęt wojskowy. Po wszystkich tych uroczystościach do spróbowania była prawdziwa wojskowa grochówka. Serdeczne podziękowania chcielibyśmy przekazać st. szer. Dawidowi Paradzie za opiekę nad naszą grupą podczas naszego pobytu w 2. Mazowieckim Pułku Saperów.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 23 kwietnia 2015.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content