Nasi młodzi logistycy…
7 grudnia 2020

Mimo panującej obecnie sytuacji i zdalnego nauczania,  logistycy naszej szkoły intensywnie działają!

Jeszcze na początku października młodzieży udało się uczestniczyć w Junior Top Young- to ogólnopolski program  powstały z myślą o uczniach szkół średnich, którzy już zaczęli stawiać pierwsze kroki w logistyce. Jego nadrzędnym celem jest wskazanie znaczenia edukacji i zdobywania wiedzy. Warsztaty prowadzone były przez Młodych Profesjonalistów Łańcucha Dostaw. W ramach tego projektu  uczniowie wzięli udział w konkursie „Get to the top” a przed nimi jeszcze „Dzień z Językiem Obcym”.

W ostatnim czasie ruszyły natomiast zapisy na Ligę Młodych Logistyków – konkursu wiedzy o logistyce dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Organizowane przez Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach i Naukowe Koło Logistyki DIALOG wydarzenie jest nową marką wśród nielicznych podobnych inicjatyw. To rywalizacja zespołowa. W eliminacjach odbędzie się test, natomiast w finale cztery najlepsze zespoły zmierzą się w rozwiązywaniu studium przypadku.

Za nami także I etap Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej  organizowanej przez Uniwersytet Gdański. Miło nam poinformować iż do drugiego ogólnopolskiego etapu dostało się pięcioro logistyków  : Cichy Adrian, Ciurzyński Łukasz, Krzemiński Kacper, Rokicki Krzysztof oraz Zaczek Kacper. Miejmy nadzieję, iż powtórzą oni sukces z tamtego roku, absolwenta-Mateusza Modrzejewskiego, a mianowicie kwalifikacja do finału olimpiady.

 

Wszystkie spotkania i konkursy  organizowane w ramach wydarzeń prowadzone są oczywiście z zachowaniem bezpieczeństwa sanitarnego

 

Przed nami bardzo intensywny czas.

To czas: rozwoju, dzielenia się wiedzą i doświadczeniem.

Fundamentami naszych działań są: motywacja, praktyka, zaangażowanie, rozwój.

Trzymajmy kciuki za wszystkich uczestników

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 7 grudnia 2020.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content