Nasi goście na wycieczce
8 marca 2016

W dniu 3 marca wolontariusze wraz z klasą 2B i kilkorgiem uczniów z klasy 4G i 2A wybrali się na wycieczkę do Warszawy, gdzie zwiedzali Pałac Kultury i Nauki, podziwiali panoramę stolicy z Tarasu Widokowego. Uczniowie byli zadowoleni, iż mogli umożliwić wolontariuszom zwiedzanie miejsca, które jest ważnym elementem historii Polskiego Narodu. Kolejną atrakcją wycieczki była projekcja filmu pt. „Pokój” w Kinotece. Wycieczkę można zaliczyć do bardzo udanych.

Była to już trzecia edycja projektu, w którym udział jest niezaprzeczalną okazją do poszerzania świadomości kulturowej, a także praktykowania umiejętności językowych. Nad prawidłowym przebiegiem projektu czuwał koordynator projektu Ilona Krawczyk-Noureldeen oraz Anna Filipiak i Paula Boszko. Dzięki tego typu projektom ZS im. Jana Śniadeckiego wspiera edukację i międzynarodowość.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 8 marca 2016.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content