Najlepsze wyniki egzaminów maturalnych w powiecie
14 listopada 2014

Na ostatniej sesji Rady Powiatu w Płocku  Dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Spraw Społecznych Małgorzata Struzik  przekazała  informację o stanie realizacji zadań oświatowych za rok szkolny 2013/2014. Dyrektor odniosła się między innymi do wyników egzaminów maturalnych z 2014 roku w porównaniu z rokiem ubiegłym. Poinformowała, że najlepiej egzamin maturalny zdała młodzież ucząca się w naszym  liceum ogólnokształcącym, uzyskując wynik zdawalności 100%, co świadczy o dużym sukcesie i renomie tej placówki. Tym samym na ręce Dyrektor Elżbiety Jachimiak specjalne podziękowania złożyli Starosta Płocki Michał Boszko, Wicestarosta Jan Ciastek oraz przedstawiciele Rady Powiatu Płockiego za zaangażowanie w rozwój szkolnictwa na terenie powiatu.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 14 listopada 2014.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content