Musical „FAME” z naszym udziałem
9 października 2015

Dużo muzyki, radości i zabawy- mowa oczywiście o musicalu FAME, w którego premierze, dzięki uprzejmości Pana Adama Struzika Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz Pana Mariusza Bieńka Starosty Płockiego, mogliśmy uczestniczyć.
Polską wersję musicalu wyprodukował prof. dr. Andrzej Nanowski, dziekan Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej w Gdańsku. Spektakl wyreżyserował Miłosz Gałaj.
Studenci i absolwenci Akademii Muzycznej w Gdańsku dostarczyli nam wieli niezapomnianych wrażeń, pobudzili zmysły, wzruszyli i rozbawili.
Musical opowiada o grupie studentów i nauczycieli z lat 1980 – 1984. Przedstawia ich niepokoje, nadzieje i plany na przyszłość, które nie zawsze znajdują odzwierciedlenie w dorosłym już życiu. Obserwowaliśmy jak radość i miłość zmaga się z wyzwaniami i zatraceniem, tylko po to , by młody człowiek stał się w pełni ukształtowanym artystą, na którego często czekają różne pokusy a brak dyscypliny może oddalić go od realizacji tak upragnionych marzeń.
Wiele piosenek z tego musicalu stało się przebojami.

Każdy ze 190 uczestników dziękuje z osobna za możliwość uczestnictwa w premierze tak kultowego musicalu, jakim jest „FAME”.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 9 października 2015.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content