Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym
21 lutego 2019

W dniu 21 lutego 2019 roku na hali sportowej odbyły się Mistrzostwa Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego w tenisie stołowym w kategorii dziewcząt oraz chłopców. Do rywalizacji, która rozpoczęła się kilka minut po godzinie ósmej stanęły 23 dziewczyny oraz 40 chłopców. Po ciekawy i zaciętych meczach chwilę przed godziną trzynastą poznaliśmy najlepszych. I tak najlepsi okazali się: W kategorii dziewcząt: 1. Joanna Kucińska – IV RL 2. Anna Kujawa – III A 3. Bońko Sandra – II A 4. Grzybowska Patrycja – III A W kategorii chłopców: 1. Szajewski Damian – III TCS 2. Szajewski Krystian – III TCS 3. Szajewski Patryk – IV RL 4. Piotrowski Paweł – III TCS Osoby, które uplasowały się na pierwszych czterech miejscach w kategorii dziewcząt jak i chłopców reprezentować będą naszą szkołę na zawodach powiatowych, które to odbędą się 7 marca 2019 na hali sportowej w Wyszogrodzie. Wszystkim, którzy wzięli udział w tegorocznych Mistrzostwach Szkoły dziękujemy za udział, walkę fair-play i widzimy się w przyszłym roku. TR
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 21 lutego 2019.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content