Mistrzostwa Szkoły ? w tenisie stołowym ?
7 marca 2022

W dniu 2 marca na hali sportowej odbyły się Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym. Do rywalizacji o tytuł najlepszego tenisisty i najlepszej tenisistki stanęło 64 chłopców i 14 dziewcząt. Rywalizacja odbywała się systemem „brazylijskim” który powszechnie uważany jest za najbardziej sprawiedliwy (pierwsza porażka nie wyklucza zawodnika z dalszej rywalizacji), przegrani przechodzą na lewą stronę „drabinki” i z dalszej rywalizacji odpada się dopiero po drugiej porażce.
Wśród chłopców najlepszy okazał się ? Lądowski Łukasz (II ŻG), na drugim stopniu podium stanął ? Jakub Kliczewski (IV RM), a na najniższym jego stopniu ? Lądowski Piotr (II ŻG). Natomiast wśród dziewcząt najlepsza okazała się ? Aleksandra Kowalczyk (III Bg), drugiej miejsce zajęła ? Kornelia Wachaczyk (III ŻGg), a trzecie ? Karolina Sobótka (III Bg).
Tak wśród dziewcząt jak i chłopców najlepsza czwórka graczy będzie reprezentowała szkołę na zawodach międzypowiatowych w ramach rozgrywek Licealiady, która to odbędzie się 9 marca (środa) na hali sportowej w Wyszogrodzie.
Serdecznie zapraszamy do kibicowania!

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 7 marca 2022.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content